DAF LF
Ciężarówka burtowa DAF LF 260 / 4X2 / SKRZYNIOWY - 7.30 + HDS HYVA HC 153 / STEROWANIE
- Rocznik
- 2017
- Przebieg
- 194 000 km
- Pojemność
- 6.7 l
- Moc
- 260 KM
- Paliwo
- Diesel
- Skrzynia
- Automatyczna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 22 tys. km
- średnio przez 9 lat
- Mediana podobnych
- 110 575 zł
- ta oferta: +107,6%
- Podobne oferty
- 10
- DAF LF 2016–2018 · do 200 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 26 września 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- Autoline
DAF LF 2017, 194 tys. km, diesel (Bodzentyn) kosztuje 229 500 zł — 107,6% więcej niż mediana 110 575 zł dla 10 ofert tego typu (DAF LF 2016–2018 · do 200 tys. km). Średnio 22 tys. km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Cena jest o 108% wyższa niż mediana podobnych aut (model, rocznik, przebieg) — co ją uzasadnia?
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
107,6% powyżej podobnych ofert
Porównanie z 10 ofertami: DAF LF 2016–2018 · do 200 tys. km
- Ta oferta
- 229 500 zł
- Mediana podobnych
- 110 575 zł
- Połowa ofert
- 85,9–199 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 229 500 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (26 wrz 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
26 września 2026
Pierwsze wykrycie
Autoline · IMPERIUM TRUCK MATYSEK S.C.
Dane techniczne
Wyposażenie
Pozostałe informacje
- Całkowita masa
- 19 000 kg
- Euro
- Euro 6
- Liczba osi
- 2
- Marka
- Hyva
- Model
- HC 153
- Typ
- rzędowy
- Wymiary nadwozia
- 7,25 m × 2,5 m × 0,7 m
- Wysięg
- 10,66 m
- Własna masa
- 9 860 kg
- Ładowność
- 2 870 kg
- Ładowność na końcu wysięgnika
- 1 160 kg
Lokalizacja
Bodzentyn, świętokrzyskie1 wyświetleń Dodano 14 lipca 2026Nr ogłoszenia 249224
Może Cię zainteresować
Podobne auta
DAF LF
DAF LF 230FA FARID
Markowice
221 400 zł
Faktura VAT
DAF LF
DAF LF 310 * Wywrotka 4,60 m + Bordmatic * PENZ 9 Z 9,50 + Chwytak * STAN BDB
Nowy Sącz
199 000 zł
Faktura VAT
3925 zł taniej gdzie indziej
DAF LF
DAF LF 220
Chrostkowo
117 957 zł

DAF LF
Ciężarówka firanka DAF LF 310
Dąbrowa Tarnowska
115 000 zł