DAF XF
Ciężarówka firanka DAF XF460
- Rocznik
- 2012
- Przebieg
- 917 000 km
- Moc
- 460 KM
- Paliwo
- Diesel
- Skrzynia
- Automatyczna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 66 tys. km
- średnio przez 14 lat
- Mediana podobnych
- 44 838 zł
- ta oferta: +22,7%
- Podobne oferty
- 16
- DAF XF 2010–2012 · 800 tys.–1 000 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 26 września 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- Autoline
DAF XF 2012, 917 tys. km, diesel (Dąbrowa Tarnowska) kosztuje 55 000 zł — 22,7% więcej niż mediana 44 838 zł dla 16 ofert tego typu (DAF XF 2010–2012 · 800 tys.–1 000 tys. km). Średnio 66 tys. km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Cena jest o 23% wyższa niż mediana podobnych aut (model, rocznik, przebieg) — co ją uzasadnia?
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
22,7% powyżej podobnych ofert
Porównanie z 16 ofertami: DAF XF 2010–2012 · 800 tys.–1 000 tys. km
- Ta oferta
- 55 000 zł
- Mediana podobnych
- 44 838 zł
- Połowa ofert
- 36,5–59,1 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 55 000 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (26 wrz 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
26 września 2026
Pierwsze wykrycie
Autoline · SM Truck
Dane techniczne
Wyposażenie
Pozostałe informacje
- Całkowita masa
- 19 000 kg
- Liczba osi
- 2
- Typ
- ciężarówka firanka
- Ładowność
- 9 000 kg
Lokalizacja
Dąbrowa Tarnowska, małopolskie1 wyświetleń Dodano 30 lipca 2026Nr ogłoszenia 244640
Może Cię zainteresować
Podobne auta
DAF XF
DAF XF105
Szczecin
59 000 zł

DAF XF
Ciągnik siodłowy DAF XF 105 460 ATe
Tarnobrzeg
59 075 zł
DAF XF
DAF XF 105.460
Biała Podlaska
48 000 zł

DAF XF
Ciągnik siodłowy DAF XF 105 460
45 050 zł