MAN TGM
Ciężarówka firanka MAN TGM / 18.320 / ACC / E 6 / FIRANKA + WINDA / ŁAD. 9 175 KG / 21
- Przebieg
- 150 000 km
- Pojemność
- 6.9 l
- Moc
- 320 KM
- Skrzynia
- Automatyczna
Analiza TXO
- Pierwsze wykrycie
- 26 września 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- Autoline
MAN TGM 150 tys. km (Bodzentyn) kosztuje 271 575 zł. Podobnych ofert (model, rocznik, przebieg) jest za mało, żeby rzetelnie porównać cenę. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 271 575 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (26 wrz 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
26 września 2026
Pierwsze wykrycie
Autoline · P.H.U. "DOMAŃSKI" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Dane techniczne
Wyposażenie
Pozostałe informacje
- Całkowita masa
- 18 000 kg
- Euro
- Euro 6
- Klimatyzacja
- klimat kontrola
- Liczba osi
- 2
- Radio samochodowe
- CD, MP-3
- Typ
- ciężarówka firanka
- VIN
- WMA18DZZ8PY454730
- Ładowność
- 9 175 kg
Lokalizacja
Bodzentyn, świętokrzyskie1 wyświetleń Dodano 7 września 2026Nr ogłoszenia 228067
Może Cię zainteresować
Podobne auta

MAN TGM
Ciężarówka burtowa MAN TGM18.330
Dąbrowa Tarnowska
115 000 zł
15% poniżej rynku
MAN TGM
MAN TGM 12.250 4X2 skrzynia firanka Z burtami 2011r Z niemiec
Nowe Iganie
83 409 zł
Faktura VAT

MAN TGM
Wywrotka MAN TGM 18.250
Starachowice
241 825 zł
MAN TGM
MAN TGM 15.250 4X2 euro 6, skrzynia firanka Z burtami + winda dautel
Nowe Iganie
94 171 zł
Faktura VAT
23% poniżej rynku