MAN TGS
Ciężarówka podwozie MAN TGS 26.320
- Rocznik
- 2010
- Przebieg
- 993 141 km
- Pojemność
- 10.5 l
- Moc
- 320 KM
- Paliwo
- Diesel
- Skrzynia
- Manualna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 62 tys. km
- średnio przez 16 lat
- Mediana podobnych
- 44 813 zł
- ta oferta: −9,9%
- Podobne oferty
- 10
- MAN TGS 2010–2012 · ponad 900 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 26 września 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- Autoline
MAN TGS 2010, 993 tys. km, diesel (Zambrów) kosztuje 40 375 zł — 9,9% mniej niż mediana 44 813 zł dla 10 ofert tego typu (MAN TGS 2010–2012 · ponad 900 tys. km). Średnio 62 tys. km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
9,9% poniżej podobnych ofert
Porównanie z 10 ofertami: MAN TGS 2010–2012 · ponad 900 tys. km
- Ta oferta
- 40 375 zł
- Mediana podobnych
- 44 813 zł
- Połowa ofert
- 40,4–57,8 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 40 375 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (26 wrz 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
26 września 2026
Pierwsze wykrycie
Autoline · SAM-TECH SP. Z O.O.
Dane techniczne
Pozostałe informacje
- Całkowita masa
- 26 000 kg
- Euro
- Euro 5
- Liczba osi
- 3
- Typ
- ciężarówka podwozie
- Własna masa
- 10 440 kg
- Zawieszenie
- pneumatyczne/pneumatyczne
- Ładowność
- 15 570 kg
Lokalizacja
Zambrów, podlaskie1 wyświetleń Dodano 5 września 2026Nr ogłoszenia 230074
Może Cię zainteresować
Podobne auta
MAN TGS
MAN TGS 35.360 / 8X4 / wywrotka 2 stronna / hydroburta / garnier / AUT
Bodzentyn
218 000 zł

MAN TGS
Wywrotka MAN TGS 35.460
Bodzentyn
254 575 zł

MAN TGS
Nowa wywrotka MAN TGS 41.480 8X8 MEILLER KIPPER 19 M3
Kielce
649 825 zł
MAN TGS
MAN TGS 18.440 Ciągnik Siodłowy Hydrodrive Napęd 4x4 2018 Rok Hydraulika Do Wywrotu Euro 6 Retarder
Sierakowice
116 850 zł
Faktura VAT