Fiat Panda
Fiat PandaII 1.1 Benzyna | 2009 | 93 TYS. KM | City
- Rocznik
- 2009
- Przebieg
- 93 624 km
- Pojemność
- 1.1 l
- Moc
- 54 KM
- Paliwo
- Benzyna
- Skrzynia
- Manualna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 5 500 km
- średnio przez 17 lat
- Mediana podobnych
- 8 850 zł
- ta oferta: +0,6%
- Podobne oferty
- 18
- Fiat Panda 2007–2009 · 80 tys.–180 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 26 września 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- OLX Motoryzacja
Fiat Panda 2009, 94 tys. km, benzyna (Września) kosztuje 8 900 zł — tyle, ile mediana 8 850 zł dla 18 ofert tego typu (Fiat Panda 2007–2009 · 80 tys.–180 tys. km). Średnio 5 500 km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
W cenie rynkowej
Porównanie z 18 ofertami: Fiat Panda 2007–2009 · 80 tys.–180 tys. km
- Ta oferta
- 8900 zł
- Mediana podobnych
- 8850 zł
- Połowa ofert
- 7,9–11,2 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 8900 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (26 wrz 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
26 września 2026
Pierwsze wykrycie
OLX Motoryzacja
Dane techniczne
Opis sprzedającego
Na sprzedaż Fiat Panda II generacji z 2009 roku, wyposażony w prosty i oszczędny silnik benzynowy 1.1 o mocy 54 KM oraz manualną skrzynię biegów. Auto ma przebieg tylko 93 624 km i prezentuje się bardzo dobrze. Zarówno nadwozie, jak i wnętrze są zadbane, co widać na załączonych zdjęciach. Najważniejsze: Rok produkcji: 2009 Moc: 54 KM Skrzynia: manualna Przebieg: 93 000 km Wspomaganie kierownicy CITY – dodatkowo zwiększona siła wspomagania przy manewrowaniu 5 drzwi Zadbane wnętrze Bardzo dobry stan wizualny Samochód jest bardzo zadbany jak na swój wiek i nie wymaga specjalnego wkładu w wygląd — można wsiadać i jeździć. Więcej informacji w wiadomości lub telefonicznie
Pozostałe informacje
- Kierownica
- po lewej
Lokalizacja
Września, wielkopolskie1 wyświetleń Dodano 26 września 2026Nr ogłoszenia 221747
Może Cię zainteresować
Podobne auta

Fiat Panda
Sprzedam Fiat Panda - rocznik 2007
Rybnik
8700 zł
Fiat Panda
Fiat Panda 1.1 Z Niemiec / Zarejestrowany
Choszczno
8500 zł
Fiat Panda
Fiat Panda Klima City
Nowy Targ
7900 zł
11% poniżej rynku
Fiat Panda
Fiat Panda 2009 r. 1.1 benzyna garażowany
Września
7900 zł
11% poniżej rynku
Zobacz też
Inne modele Fiat
Popularne marki – osobowe