Ford Focus
Ford Focus Mk2 Lift 1.6 benzyna 2009r.
- Rocznik
- 2009
- Przebieg
- 227 000 km
- Pojemność
- 1.6 l
- Moc
- 100 KM
- Paliwo
- Benzyna
- Skrzynia
- Manualna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 13 tys. km
- średnio przez 17 lat
- Mediana podobnych
- 10 000 zł
- ta oferta: +9%
- Podobne oferty
- 8
- Ford Focus 2009 · benzyna · 200 tys.–250 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 26 września 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- OLX Motoryzacja
Ford Focus 2009, 227 tys. km, benzyna (Sochaczew) kosztuje 10 900 zł — 9% więcej niż mediana 10 000 zł dla 8 ofert tego typu (Ford Focus 2009 · benzyna · 200 tys.–250 tys. km). Średnio 13 tys. km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
9% powyżej podobnych ofert
Porównanie z 8 ofertami: Ford Focus 2009 · benzyna · 200 tys.–250 tys. km
- Ta oferta
- 10 900 zł
- Mediana podobnych
- 10 000 zł
- Połowa ofert
- 8,7–11,9 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 10 900 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (26 wrz 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
26 września 2026
Pierwsze wykrycie
OLX Motoryzacja
Dane techniczne
Wyposażenie
Opis sprzedającego
Witam ! Sprzedam samochód Ford Focus Mk2, z niezawodnym silnikiem benzynowym 1.6 o mocy 100KM. Auto wyprodukowane w 2009r. Pierwsza rejestracja - 06.04.2009r. Kupiony w Polskim Salonie. Przebieg auta wynosi 227.000km. Skrzynia manualna 5-biegowa. Samochód generalnie w bardzo dobrym stanie, blacharsko jak na swoje lata trzyma się bardzo dobrze, ale z racji wieku posiada oczywiście jakieś uszczerbki itd, co istotne - nie jest skorodowany. Wnętrze pojazdu bardzo zadbane, kierownica nie powycierana, nie było palone w środku. Auto wyposażone w klimatyzacje manualną , sprawną ! Na dzień dzisiejszy mechanicznie wszystko sprawne, hamulce działają bez zarzutu, zawieszenie ok . Silnik nie był myty, nie zauważyłem żadnych wycieków. Wszystkie naprawy przeprowadzane na bieżąco. W ubiegłym roku serwis klimatyzacji i nowy akumulator. Wyposażenie m.in. : -radio CD/aux -centralny zamek -klimatyzacja manualna -komputer pokładowy -8x airbag -skórzana kierownica -sterowanie radiem z kierownicy -isofix -autoalarm -wspomaganie kierownicy -elektryczne szyby -ABS -kontrola trakcji Przegląd techniczny do marca 2027r., polisa OC aktualna, opłacana ratalnie. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Możliwość sprawdzenia auta na dowolnej stacji diagnostycznej na terenie Sochaczewa. Do auta komplet dokumentów i 2 kluczyki . Cena podlega negocjacji. Zapraszam !
Pozostałe informacje
- Kierownica
- po lewej
Lokalizacja
Sochaczew, mazowieckie1 wyświetleń Dodano 21 sierpnia 2026Nr ogłoszenia 274027
Może Cię zainteresować
Podobne auta
Ford Focus
Sprzedam/zamienię 2009r Ford Focus 1.6 16V
Nur
10 000 zł
Ford Focus
Ford Focus 1.6 benzyna 101koni 5 drzwiowy klima opłaty na ROK 09.2027
Ząbkowice Śląskie
9999 zł
Ford Focus
Ford Focus 1.6 benzyna start stop bardzo zadbany z Niemiec
Stary Paczków
9900 zł
Ford Focus
Ford Focus
Opoczno
11 900 zł
Zobacz też
Popularne marki – osobowe