MAN TGL
Laweta MAN TGL 8.1804X2BL
- Rocznik
- 2007
- Przebieg
- 280 000 km
- Pojemność
- 4.6 l
- Moc
- 132 KM
- Skrzynia
- Manualna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 15 tys. km
- średnio przez 19 lat
- Mediana podobnych
- 77 700 zł
- ta oferta: −11,2%
- Podobne oferty
- 14
- MAN TGL 2007–2009 · 200 tys.–400 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 26 września 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- Autoline
MAN TGL 2007, 280 tys. km (Warszawa) kosztuje 69 000 zł — 11,2% mniej niż mediana 77 700 zł dla 14 ofert tego typu (MAN TGL 2007–2009 · 200 tys.–400 tys. km). Średnio 15 tys. km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
11,2% poniżej podobnych ofert
Porównanie z 14 ofertami: MAN TGL 2007–2009 · 200 tys.–400 tys. km
- Ta oferta
- 69 000 zł
- Mediana podobnych
- 77 700 zł
- Połowa ofert
- 68–95,6 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 69 000 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (26 wrz 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
26 września 2026
Pierwsze wykrycie
Autoline · prezes@towing.com.pl
Dane techniczne
Pozostałe informacje
- Całkowita masa
- 8 460 kg
- Euro
- Euro 5
- Ilość biegów
- 6
- Liczba osi
- 2
- Liczba poprzednich właścicieli
- 1 – sprzedawca jest pierwszym właścicielem
- Model
- ZP40-C1
- Ogląd techniczny do
- 2027-05
- Okres gwarancji
- 1 miesiąc
- Rozmiar opon
- 215/75 R17,5
- Stan opon
- 70 %
- Typ
- laweta
- Typ napędu
- Napęd na tylne koła
- VIN
- WMAN13ZZ48Y201132
- Wymiary
- 7 m × 2,3 m × 2,4 m
- Wymiary nadwozia
- długość - 6 m, szerokość - 2,3 m
- Własna masa
- 5 870 kg
- Zawieszenie
- resorowe/pneumatyczne
- Zbiornik paliwa
- 80 l
- Zużycie paliwa
- 15 l/100km
- Ładowność
- 2 590 kg
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie1 wyświetleń Dodano 17 sierpnia 2026Nr ogłoszenia 240066
Może Cię zainteresować
Podobne auta
MAN TGL
MAN TGL 8.210 Wywrotka | 3-Stronny Wywrot | Euro 4
Wolica
60 000 zł
Faktura VAT
23% poniżej rynku
MAN TGL
MAN TGL Podnośnik Koszowy
Tuliszków
83 640 zł
Faktura VAT

MAN TGL
Wywrotka MAN TGL 7.150 + fassi F60 * topzustand
Nowy Sącz
103 700 zł

MAN TGL
Ciężarówka podwozie MAN TGL 7.150
Radzymin
23 375 zł