Mercedes-Benz
Mercedes-Benz 2545 AROCS/LOGLIFT 118S/6X4HUD/ Oś podnoszona i skrętna.
- Rocznik
- 2019
- Przebieg
- 390 000 km
- Moc
- 450 KM
- Paliwo
- Diesel
- Skrzynia
- Automatyczna
Dane techniczne
- Marka
- Mercedes-Benz
- Rok produkcji
- 2019
- Przebieg
- 390 000 km
- Moc
- 450 KM
- Rodzaj paliwa
- Diesel
- Skrzynia biegów
- Automatyczna
- Kraj pochodzenia
- Inny
- Stan
- Używany
Wyposażenie
Opis sprzedającego
MERCEDES-BENZ 2545 AROCS 6X4 HUD Rok prod.2019 Sprowadzony z Niemiec Bezwypadkowy Serwisowany w ASO Mercedes Napęd 6x4 HUD Dźwig loglift 118S z kabiną Podłoga z kłonicami Oś podnoszona i skretna. Opony 70% -klimatyzacja -ogrzewanie postojowe -lodówka -nawigacja Możliwość sprzedaży z przyczepą.
Pozostałe informacje
- Liczba osi
- 3
Lokalizacja
Chełm, lubelskie1 wyświetleń Dodano 23 września 2026Nr ogłoszenia 67145
Może Cię zainteresować
Podobne auta

Mercedes-Benz Actros
Ciągnik siodłowy Mercedes-Benz ACTROS 1845
Bodzentyn
203 575 zł
Mercedes-Benz Model
Mercedes-Benz Model 516
Żmigród
135 000 zł
Faktura VAT
Mercedes-Benz Actros
Mercedes-Benz ACTROS 1833 LnR | MEGA | GIGASPACE | MP5 | BDF | E-6
Radomsko
189 000 zł
Faktura VAT
Mercedes-Benz Actros
Mercedes-Benz Actros 1845 Mega Low Deck 2017 euro6
Ciechanów
75 900 zł
Zobacz też
Inne modele Mercedes-Benz