Nissan Micra
IV 1.2 80 Acenta
Nissan Micra IV 1.2 80 Acenta
- Rocznik
- 2011
- Przebieg
- 121 600 km
- Moc
- 80 KM
- Paliwo
- Benzyna
- Skrzynia
- Manualna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 8 100 km
- średnio przez 15 lat
- Mediana podobnych
- 13 632 zł
- ta oferta: +102,7%
- Podobne oferty
- 40
- Nissan Micra 2011 · benzyna · 100 tys.–150 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 23 października 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- AutoScout24
Nissan Micra 2011, 122 tys. km, benzyna (Châtillon En Vendelais) kosztuje 27 625 zł — 102,7% więcej niż mediana 13 632 zł dla 40 ofert tego typu (Nissan Micra 2011 · benzyna · 100 tys.–150 tys. km). Średnio 8 100 km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Cena jest o 103% wyższa niż mediana podobnych aut (model, rocznik, przebieg) — co ją uzasadnia?
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
- Auto nie jest zarejestrowane w Polsce — czy akcyza jest opłacona i kto pokrywa koszty rejestracji?
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
102,7% powyżej podobnych ofert
Porównanie z 40 ofertami: Nissan Micra 2011 · benzyna · 100 tys.–150 tys. km
- Ta oferta
- 27 625 zł
- Mediana podobnych
- 13 632 zł
- Połowa ofert
- 11,9–14,9 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 27 625 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (23 paź 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
23 października 2026
Pierwsze wykrycie
AutoScout24
Dane techniczne
Wyposażenie
Wyposażenie
- Podramiennik
- Skórzana kierownica
- Felgi stalowe
- Koło zapasowe
- Centralny zamek
- ESP
- Kontrola trakcji
- System kontroli ograniczenia prędkości
- System mont. fotelików Isofix
- System wspomagający hamowanie
Opis sprzedającego
\IV 1.2 80 Acenta \* essence \* noir \* 08/03/2011 \* Accoudoir central AV \* Airbags rideaux latéraux AV & AR \* Air conditionné \* Antipatinage \* Assistance au freinage d urgence \* Capacité du coffre l sièges en place. sous tablette 265. sièges rabattus. au pavillon 1 132 \* Condamnation centralisée à distance \* Connexion Bluetooth \* Contrôle des phares réglage en hauteur manuel \* ESP \* Essuie-glaces \* Limiteur de vitesse \* Phares ampoules feux de croisement halogènes \* Préparation Isofix \* Prise s 12V AV \* Régulateur de vitesse \* Réservoir principal 41 litres \* Rétroviseurs extérieurs côté conducteur. côté passager. peints. électriques \* Roue de secours roue galette. jante acier \* Sièges AR banquette. 3 places. assise fixe. rabattables 2/3-1/3. plancher plat \* Spots de lecture AV \* Température extérieure \* Volant cuir. réglable en hauteur. multi-fonctions
Pozostałe informacje
- Cena w walucie źródła
- € 6 500
- Kolor producenta
- Noir
- Kraj oferty
- Francja
2 wyświetleńNr ogłoszenia 1175914
Może Cię zainteresować
Podobne auta

Nissan Micra
1.2 Connect Edition Automaat 1E Eigenaar Nap Airco
Eindhoven
26 563 zł
Nissan Micra
Nissan Micra Nissan micra 2011 rok, automat, nawigacja, przebieg 135300km
Gdańsk
18 900 zł

Nissan Micra
Nissan Micra IV Zobacz opis, W podanej cenie Roczna Gwarancja
Mysłowice
16 900 zł

Nissan Micra
Okazja, Nissan Micra K13 1.2 DIG-S 98KM 2011r
Katowice
16 500 zł
1501 zł taniej gdzie indziej
Zobacz też
Popularne marki – osobowe