Opel Astra
Opel Astra Bezwypadkowy Opel Astra 4 K 2016r.
- Rocznik
- 2016
- Przebieg
- 184 000 km
- Pojemność
- 1.4 l
- Moc
- 140 KM
- Paliwo
- Benzyna + LPG
- Skrzynia
- Manualna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 18 tys. km
- średnio przez 10 lat
- Mediana podobnych
- 30 350 zł
- ta oferta: +8,7%
- Podobne oferty
- 12
- Opel Astra 2016 · benzyna + LPG · 150 tys.–200 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 25 października 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- OLX Motoryzacja
Opel Astra 2016, 184 tys. km, benzyna + lpg (Tczew) kosztuje 33 000 zł — 8,7% więcej niż mediana 30 350 zł dla 12 ofert tego typu (Opel Astra 2016 · benzyna + LPG · 150 tys.–200 tys. km). Średnio 18 tys. km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
8,7% powyżej podobnych ofert
Porównanie z 12 ofertami: Opel Astra 2016 · benzyna + LPG · 150 tys.–200 tys. km
- Ta oferta
- 33 000 zł
- Mediana podobnych
- 30 350 zł
- Połowa ofert
- 24,7–34,5 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 33 000 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (25 paź 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
25 października 2026
Pierwsze wykrycie
OLX Motoryzacja
Dane techniczne
Opis sprzedającego
OPEL ASTRA1.4 Turbo – Ten sedan z 2016 roku to połączenie funkcjonalności i wygody. Samochód idealny do codziennego użytkowania, oferuje przestronne wnętrze oraz praktyczne rozwiązania dla kierowcy i pasażerów. 5 miejsc siedzących Możliwość zasilania benzyną oraz LPG Rok produkcji: 2016 Przestronne wnętrze Wersja nadwozia: sedan
Pozostałe informacje
- Kierownica
- po lewej
Lokalizacja
Tczew, pomorskie2 wyświetleń Dodano 25 października 2026Nr ogłoszenia 1228374
Może Cię zainteresować
Podobne auta
Opel Astra
Opel Astra K 1.4 100KM LPG
Sandomierz
32 000 zł
Opel Astra
Opel Astra J Sedan z 2016 roku z silnikiem 1.4 Turbo o mocy 140 KM z fabrycznym LPG
Opole
31 800 zł
Opel Astra
Opel Astra
Sosnowiec
34 500 zł
Opel Astra
Sprzedam samochód osobowy Opel Astra K Salon Polska
Sosnowiec
34 500 zł
Zobacz też
Popularne marki – osobowe