Opel Insignia
Opel Insignia Combi
- Rocznik
- 2011
- Przebieg
- 265 500 km
- Pojemność
- 2.0 l
- Moc
- 110 KM
- Paliwo
- Diesel
- Skrzynia
- Manualna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 18 tys. km
- średnio przez 15 lat
- Mediana podobnych
- 14 900 zł
- ta oferta: −29,5%
- Podobne oferty
- 102
- Opel Insignia 2011 · diesel · 250 tys.–300 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 24 października 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- OLX Motoryzacja
Opel Insignia 2011, 266 tys. km, diesel (Paczków) kosztuje 10 500 zł — 29,5% mniej niż mediana 14 900 zł dla 102 ofert tego typu (Opel Insignia 2011 · diesel · 250 tys.–300 tys. km). Średnio 18 tys. km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
29,5% poniżej podobnych ofert
Porównanie z 102 ofertami: Opel Insignia 2011 · diesel · 250 tys.–300 tys. km
- Ta oferta
- 10 500 zł
- Mediana podobnych
- 14 900 zł
- Połowa ofert
- 12–17 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 10 500 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (24 paź 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
24 października 2026
Pierwsze wykrycie
OLX Motoryzacja
Dane techniczne
Opis sprzedającego
Witam do sprzedania mam Oplel Insignia. Stan bardzo dobry. Moc silnika jest podniesiona ze 110 km na 170 km.Opony wielosezonowe w bardzo dobrym stanie. Ważny przegląd i OC. Hak. Po wymianie oleju i filtrów. Zapraszam po więcej informacji na numer tel. 8873
Pozostałe informacje
- Kierownica
- po lewej
Lokalizacja
Paczków, opolskie2 wyświetleń Dodano 5 maja 2026Nr ogłoszenia 1209196
Może Cię zainteresować
Podobne auta
Opel Insignia
ZADBANY Opel Insignia skóra bixenon nawigacja alu 18" NOWE sprzęgło oleje uszczelka smoka
Wąbrzeźno
10 900 zł
27% poniżej rynku
Opel Insignia
Opel Insignia kupiona salon Polska 2.0CDTI gotowa do jazdy be z wkładu
Oborniki
10 900 zł
27% poniżej rynku
Opel Insignia
Opel Insignia
Zielona Góra
10 999 zł
26% poniżej rynku
Opel Insignia
2.0 CDTI Sport
Płock
9900 zł
34% poniżej rynku
Zobacz też
Popularne marki – osobowe