Peugeot 206
Peugeot 206 PEUGEOT 206 1.1 benzine
- Rocznik
- 2005
- Przebieg
- 190 000 km
- Pojemność
- 1.1 l
- Moc
- 60 KM
- Paliwo
- Benzyna
- Skrzynia
- Manualna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 9 000 km
- średnio przez 21 lat
- Mediana podobnych
- 3 750 zł
- ta oferta: −17,3%
- Podobne oferty
- 16
- Peugeot 206 2005 · benzyna · 150 tys.–200 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 22 października 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- OLX Motoryzacja
Peugeot 206 2005, 190 tys. km, benzyna (Łódź) kosztuje 3 100 zł — 17,3% mniej niż mediana 3 750 zł dla 16 ofert tego typu (Peugeot 206 2005 · benzyna · 150 tys.–200 tys. km). Średnio 9 000 km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
17,3% poniżej podobnych ofert
Porównanie z 16 ofertami: Peugeot 206 2005 · benzyna · 150 tys.–200 tys. km
- Ta oferta
- 3100 zł
- Mediana podobnych
- 3750 zł
- Połowa ofert
- 2–5 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 3100 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (22 paź 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
22 października 2026
Pierwsze wykrycie
OLX Motoryzacja
Dane techniczne
Opis sprzedającego
PEUGEOT 206 – Ten miejski samochód z 2005 roku to sprawdzony i praktyczny wybór do codziennej jazdy. Model ten wyróżnia się kompaktowymi wymiarami i funkcjonalnością, idealny do poruszania się po mieście. Auto posiada 5 drzwi, co zapewnia wygodny dostęp do wnętrza zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Data pierwszej rejestracji: 14.06.2005 Kolor: niebieski 5 drzwi Wersja: cant_see_my_version Samochód zarejestrowany w Polsce OC 06/07/2027 Badanie techniczne ważne do 09/01/2027
Lokalizacja
Łódź, łódzkie2 wyświetleń Dodano 21 października 2026Nr ogłoszenia 1133235
Może Cię zainteresować
Podobne auta
Peugeot 206
Peugeot 206 | 2005 | 1.1 benzyna | 192 106 km
Świętochłowice
3100 zł
17% poniżej rynku

Peugeot 206
Sprzedam Peugeot
3500 zł
7% poniżej rynku
Peugeot 206
Sprzedam Peugeot 206 1.4 2005 benzyna
Szczecinek
2500 zł
33% poniżej rynku
Peugeot 206
Peugeot 206
Olecko
4000 zł
Zobacz też
Inne modele Peugeot
Popularne marki – osobowe