Peugeot 308
120 VTi Sport
Peugeot 308 120 VTi Sport
- Rocznik
- 2008
- Przebieg
- 180 763 km
- Pojemność
- 1.6 l
- Moc
- 120 KM
- Paliwo
- Benzyna
- Skrzynia
- Manualna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 10 tys. km
- średnio przez 18 lat
- Mediana podobnych
- 7 900 zł
- ta oferta: +48%
- Podobne oferty
- 29
- Peugeot 308 2008 · benzyna · 150 tys.–200 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 23 października 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- AutoScout24
Peugeot 308 2008, 181 tys. km, benzyna (Besançon) kosztuje 11 688 zł — 48% więcej niż mediana 7 900 zł dla 29 ofert tego typu (Peugeot 308 2008 · benzyna · 150 tys.–200 tys. km). Średnio 10 tys. km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Cena jest o 48% wyższa niż mediana podobnych aut (model, rocznik, przebieg) — co ją uzasadnia?
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
- Auto nie jest zarejestrowane w Polsce — czy akcyza jest opłacona i kto pokrywa koszty rejestracji?
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
48% powyżej podobnych ofert
Porównanie z 29 ofertami: Peugeot 308 2008 · benzyna · 150 tys.–200 tys. km
- Ta oferta
- 11 688 zł
- Mediana podobnych
- 7900 zł
- Połowa ofert
- 6,7–9,9 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 11 688 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (23 paź 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
23 października 2026
Pierwsze wykrycie
AutoScout24
Dane techniczne
Wyposażenie
Wyposażenie
- Czujnik deszczu
- Czujnik światła
- Dzielona kanapa tylna
- Elektryczne lusterka
- Elektryczne lusterka boczne
- Kierownica wielofunkcyjna
- Podramiennik
- Skórzana kierownica
- CD
- Komputer pokładowy
- Radio
- Koło awaryjne
- ABS
- ESP
- Immobilizer
- Kontrola trakcji
- Podusz. powietrz. boczne
- Podusz. powietrz. głowy
- Podusz. powietrz. pasażera
- Poduszka powietrzna
- Radiowe zdalne sterowanie centralnego zamka
- Reflektory przeciwmgielne
- System kontroli ograniczenia prędkości
- System mont. fotelików Isofix
- Tylna poduszka powietrzna
- Wspomaganie kierownicy
Opis sprzedającego
Je mets en vente ma Peugeot 308 1.6 VTi essence, année 2008, avec 180 763 km au compteur. Année : 2008 * Motorisation : 1.6 VTi essence * Kilométrage : 180 763 km * Contrôle technique : OK, moins de 6 mois * À prévoir : sonde lambda à remplacer Véhicule disponible pour visite et essai sur Besançon. Pour plus d’informations ou de photos, n’hésitez pas à me contacter par message. Prix négociable dans la limite du raisonnable.
Pozostałe informacje
- Cena w walucie źródła
- € 2 750
- Kraj oferty
- Francja
- Liczba biegów
- 5
- Liczba cylindrów
- 4
- Masa własna
- 1 805 kg
2 wyświetleńNr ogłoszenia 1181276
Może Cię zainteresować
Podobne auta
Peugeot 308
Sprzedam Peugeot 308 SW
Laszczyny
11 600 zł
Peugeot 308
Peugeot 308 kombi 1,4 benzyna
Bielsko-Biała
11 500 zł
Peugeot 308
Peugeot 308 PEUGEOT 308 + Opony - Bogate wyposażenie, Panorama, Nagłośnienie JBL
Żywiec
11 490 zł
Peugeot 308
Peugeot 308 - 1.6 VTI 120KM *Niski Przebieg*
Kcynia
12 900 zł
Zobacz też
Inne modele Peugeot
Popularne marki – osobowe