Renault Koleos
Renault Koleos 2008r
- Rocznik
- 2008
- Przebieg
- 235 000 km
- Pojemność
- 2.0 l
- Paliwo
- Diesel
- Skrzynia
- Manualna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 13 tys. km
- średnio przez 18 lat
- Mediana podobnych
- 14 900 zł
- ta oferta: 0%
- Podobne oferty
- 13
- Renault Koleos 2007–2009 · ponad 180 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 26 września 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- OLX Motoryzacja
Renault Koleos 2008, 235 tys. km, diesel (Katowice) kosztuje 14 900 zł — tyle, ile mediana 14 900 zł dla 13 ofert tego typu (Renault Koleos 2007–2009 · ponad 180 tys. km). Średnio 13 tys. km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
W cenie rynkowej
Porównanie z 13 ofertami: Renault Koleos 2007–2009 · ponad 180 tys. km
- Ta oferta
- 14 900 zł
- Mediana podobnych
- 14 900 zł
- Połowa ofert
- 14,5–16,9 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 14 900 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (26 wrz 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
26 września 2026
Pierwsze wykrycie
OLX Motoryzacja
Dane techniczne
Opis sprzedającego
Witam mam do zaoferowania Renault Koleos stan perfekcyjny zapraszam
Pozostałe informacje
- Kierownica
- po lewej
Lokalizacja
Katowice, śląskie1 wyświetleń Dodano 12 lipca 2026Nr ogłoszenia 227162
Może Cię zainteresować
Podobne auta
Renault Koleos
Renault Koleos 4x4 Alu Skóra Panorama Tempomat Serwis Gwarancja
Ponikiew Duża
14 900 zł

Renault Koleos
Renault Koleos 2,5BENZYNA. Panorama Dach.Xenony.Serwis.Tempomat.Parktronic
14 900 zł
Renault Koleos
Renault Koleos
Warszawa
14 900 zł
Renault Koleos
Renault Koleos 2.0D 150KM 2009r AUTOMAT * klima grzane fotele * TORUŃ
Toruń
14 500 zł
Zobacz też
Inne modele Renault
Popularne marki – osobowe