Renault Talisman
Talisman SW 1.6 dCi Energy Initiale Paris EDC
Renault Talisman Talisman SW 1.6 dCi Energy Initiale Paris EDC
- Rocznik
- 2017
- Przebieg
- 145 000 km
- Pojemność
- 1.6 l
- Moc
- 160 KM
- Paliwo
- Diesel
- Skrzynia
- Automatyczna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 16 tys. km
- średnio przez 9 lat
- Mediana podobnych
- 44 900 zł
- ta oferta: −14,8%
- Podobne oferty
- 19
- Renault Talisman 2017 · diesel · 100 tys.–150 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 24 października 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- AutoScout24
Renault Talisman 2017, 145 tys. km, diesel (Heist-Op-Den-Berg) kosztuje 38 250 zł — 14,8% mniej niż mediana 44 900 zł dla 19 ofert tego typu (Renault Talisman 2017 · diesel · 100 tys.–150 tys. km). Średnio 16 tys. km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
- Auto nie jest zarejestrowane w Polsce — czy akcyza jest opłacona i kto pokrywa koszty rejestracji?
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
14,8% poniżej podobnych ofert
Porównanie z 19 ofertami: Renault Talisman 2017 · diesel · 100 tys.–150 tys. km
- Ta oferta
- 38 250 zł
- Mediana podobnych
- 44 900 zł
- Połowa ofert
- 39,9–47,9 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 38 250 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (24 paź 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
24 października 2026
Pierwsze wykrycie
AutoScout24
Dane techniczne
- Marka
- Renault
- Model
- Talisman
- Wersja
- Talisman SW 1.6 dCi Energy Initiale Paris EDC
- Rok produkcji
- 2017
- Przebieg
- 145 000 km
- Pojemność skokowa
- 1598 cm³
- Moc
- 160 KM
- Rodzaj paliwa
- Diesel
- Skrzynia biegów
- Automatyczna
- Napęd
- Na przednie koła
- Typ nadwozia
- Kombi
- Kolor
- Szary
- Liczba drzwi
- 5
- Liczba miejsc
- 5
- Kraj pochodzenia
- Belgia
- Pierwsza rejestracja
- czerwiec 2017
- Stan
- Używany
Wyposażenie
Wyposażenie
- Automatyczny start-stop
- Czujnik deszczu
- Czujnik światła
- Dzielona kanapa tylna
- Elektryczne lusterka
- Elektryczne lusterka boczne
- Elektrycznie sterowane fotele
- Fotele z funkcją masażu
- Kierownica wielofunkcyjna
- Ogrzewanie foteli
- Podgrzewana przednia szyba
- Podpórka na ledzwie
- Podramiennik
- rzyciemnione szyby
- Samosterujący system parkowania
- Siedzenia wentylowane
- Skórzana kierownica
- Układ wspomagający ruszanie na wzniesieniu
- Całkowicie cyfrowa deska rozdzielcza
- CD
- Komputer pokładowy
- Radio
- Radio cyfrowe
- System audio
- USB
- Zestaw głośnomówiący
- Ekran dotykowy
- Elektroniczny hamulec parkingowy
- Filtr cząstek stałych
- Fotele sportowe
- Koło zapasowe
- Lusterko wsteczne
- automatycznie przyciemniane
- Oświetlenie wnętrza
- Sterowanie głosem
- Worek na narty
- ABS
- Asystent świateł drogowych
- Automatyczne rozpoznawanie znaków drogowych
- Automatyczne światła
- Centralny zamek
- Diodowe światła
- Diodowe światła do jazdy dziennej
- ESP
- Kontrola trakcji
- Monitor martwej strefy w lusterkach
- Ostrzeżenie o odległości
- Podusz. powietrz. boczne
- Podusz. powietrz. głowy
- Podusz. powietrz. pasażera
- Poduszka powietrzna
- Radiowe zdalne sterowanie centralnego zamka
- Reflektory Full-LED
- Reflektory przeciwmgielne
- światła do jazdy dziennej
- System detekcji zmeczenia
- System kontroli nagłej zmiany pasa
- System kontroli ograniczenia prędkości
- System monitorowania ciśnienia w oponach
- System mont. fotelików Isofix
- System wspomagający hamowanie
- Tylna poduszka powietrzna
- Wspomaganie kierownicy
Opis sprzedającego
Te koop: Renault Talisman initiale paris 160pk diesel !Full option! 145000km Rijdt nog perfect!
Pozostałe informacje
- Cena w walucie źródła
- € 9 000
- Kraj oferty
- Belgia
- Liczba biegów
- 6
- Liczba cylindrów
- 4
- Rodzaj lakieru
- Metalik
- Tapicerka
- skóra
2 wyświetleńNr ogłoszenia 1205051
Może Cię zainteresować
Podobne auta
Renault Talisman
Renault Talisman 1,6 HDI Navi Bogata Wersja 4Control
Bydgoszcz
38 900 zł
13% poniżej rynku
Renault Talisman
Renault Talisman Renault talisman 1.5dCi
Andrychów
39 900 zł
11% poniżej rynku
Renault Talisman
Nówka Renault Talizman Alu 18 Navi Kamera Ful Led Pół Skóry Wyposażony Bezwypadkowy.
Człuchów
39 900 zł
11% poniżej rynku

Renault Talisman
Talisman 1.5 dCi Energy Intens EDC
Alost
36 125 zł
20% poniżej rynku
Zobacz też
Inne modele Renault
Popularne marki – osobowe