Renault Twingo
1.2 16V LEV eco2
Renault Twingo 1.2 16V LEV eco2
- Rocznik
- 2009
- Przebieg
- 163 400 km
- Pojemność
- 1.1 l
- Moc
- 76 KM
- Paliwo
- Benzyna
- Skrzynia
- Manualna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 9 600 km
- średnio przez 17 lat
- Mediana podobnych
- 6 500 zł
- ta oferta: −1,9%
- Podobne oferty
- 13
- Renault Twingo 2007–2009 · 150 tys.–200 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 27 września 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- AutoScout24
Renault Twingo 2009, 163 tys. km, benzyna (Baindt) kosztuje 6 375 zł — tyle, ile mediana 6 500 zł dla 13 ofert tego typu (Renault Twingo 2007–2009 · 150 tys.–200 tys. km). Średnio 9 600 km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
- Auto nie jest zarejestrowane w Polsce — czy akcyza jest opłacona i kto pokrywa koszty rejestracji?
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
W cenie rynkowej
Porównanie z 13 ofertami: Renault Twingo 2007–2009 · 150 tys.–200 tys. km
- Ta oferta
- 6375 zł
- Mediana podobnych
- 6500 zł
- Połowa ofert
- 5,6–8,5 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 6375 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (27 wrz 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
27 września 2026
Pierwsze wykrycie
AutoScout24
Dane techniczne
Pozostałe informacje
- Cena w walucie źródła
- € 1 500
- Kraj oferty
- Niemcy
- Liczba biegów
- 5
- Liczba cylindrów
- 4
- Masa własna
- 1 370 kg
1 wyświetleńNr ogłoszenia 302929
Może Cię zainteresować
Podobne auta
Renault Twingo
Super Autko Renault Twingo bez wkładu
Warszawa
6500 zł

Renault Twingo
1.2 Acces Nieuwe Koppeling | All Season Banden
Ingen
6163 zł
5% poniżej rynku
Renault Twingo
Renault Twingo 1.2 75 koni Initiale Tempomat Panorama
Siedlce
5800 zł
11% poniżej rynku

Renault Twingo
Renault Twingo 1.2, klimatyzacja, centralny zamek
Wejherowo
5600 zł
14% poniżej rynku
Zobacz też
Inne modele Renault
Popularne marki – osobowe