Opel Astra
Sprzedam Opel Astra H 2004 rok
- Rocznik
- 2004
- Przebieg
- 283 890 km
- Pojemność
- 1.4 l
- Moc
- 90 KM
- Paliwo
- Benzyna
- Skrzynia
- Manualna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 13 tys. km
- średnio przez 22 lata
- Mediana podobnych
- 4 999 zł
- ta oferta: +30%
- Podobne oferty
- 27
- Opel Astra 2004 · benzyna · 250 tys.–300 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 19 października 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- OLX Motoryzacja
Opel Astra 2004, 284 tys. km, benzyna (Marcinowice) kosztuje 6 500 zł — 30% więcej niż mediana 4 999 zł dla 27 ofert tego typu (Opel Astra 2004 · benzyna · 250 tys.–300 tys. km). Średnio 13 tys. km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Cena jest o 30% wyższa niż mediana podobnych aut (model, rocznik, przebieg) — co ją uzasadnia?
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
30% powyżej podobnych ofert
Porównanie z 27 ofertami: Opel Astra 2004 · benzyna · 250 tys.–300 tys. km
- Ta oferta
- 6500 zł
- Mediana podobnych
- 4999 zł
- Połowa ofert
- 4–6,8 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 6500 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (19 paź 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
19 października 2026
Pierwsze wykrycie
OLX Motoryzacja
Dane techniczne
Opis sprzedającego
Sprzedam Opel Astra H z 2004 roku z silnikiem 1.4 16 V benzyna+gaz. Butla ważna do 2028 roku. Świeżo po wymianie całego rozrządu na łańcuszku wraz z pokrywą od pompy olejowej. Opłaty i przegląd świeże. Auto w dobrym stanie technicznym. Auto posiada hak. Idealny na dojazdy do pracy. Przebieg: 283 890 km. Olej wymieniony przy rozrządzie. Nowy akumulator. Więcej informacji udzielę w wiadomościach lub pod telefonem.
Pozostałe informacje
- Kierownica
- po lewej
Lokalizacja
Marcinowice, dolnośląskie1 wyświetleń Dodano 19 października 2026Nr ogłoszenia 1074739
Może Cię zainteresować
Podobne auta
Opel Astra
Sprzedam Opel Astra H 1,4 Benzyna 2004 r
Mąchocice Kapitulne
6500 zł
Opel Astra
Opel Astra H 1.6 benzyna 105km z 2004 roku
Jankowa
6800 zł
Opel Astra
Opel astra H 2004
Kętrzyn
7000 zł
Opel Astra
Opel Astra H Hatchback | 1.6 Benzyna | 2004 | 5 drzwi | Zadbany
Linarczyk
5999 zł
Zobacz też
Popularne marki – osobowe