Toyota Aygo X
1.0 VVT-i S-CVT Play Automaat CAMERA/CARPLAY/ACC/S
Toyota Aygo X 1.0 VVT-i S-CVT Play Automaat CAMERA/CARPLAY/ACC/S
- Rocznik
- 2022
- Przebieg
- 37 135 km
- Pojemność
- 1.0 l
- Moc
- 72 KM
- Paliwo
- Benzyna
- Skrzynia
- Automatyczna
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 9 300 km
- średnio przez 4 lata
- Mediana podobnych
- 60 127 zł
- ta oferta: +19,8%
- Podobne oferty
- 32
- Toyota Aygo X 2022 · benzyna · 30 tys.–60 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 21 października 2026
- dziś
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 1
- AutoScout24
Toyota Aygo X 2022, 37 tys. km, benzyna (Veenendaal) kosztuje 72 038 zł — 19,8% więcej niż mediana 60 127 zł dla 32 ofert tego typu (Toyota Aygo X 2022 · benzyna · 30 tys.–60 tys. km). Średnio 9 300 km rocznie. TXO zobaczyło ten pojazd pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
- Jaki jest numer VIN? Pozwoli sprawdzić historię w CEPiK (historiapojazdu.gov.pl).
- Auto nie jest zarejestrowane w Polsce — czy akcyza jest opłacona i kto pokrywa koszty rejestracji?
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
19,8% powyżej podobnych ofert
Porównanie z 32 ofertami: Toyota Aygo X 2022 · benzyna · 30 tys.–60 tys. km
- Ta oferta
- 72 038 zł
- Mediana podobnych
- 60 127 zł
- Połowa ofert
- 56,5–64 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 72 038 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Decyzja nawet w 15 minut do 300 tys. zł
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (21 paź 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od dziś
21 października 2026
Pierwsze wykrycie
AutoScout24
Dane techniczne
- Marka
- Toyota
- Model
- Aygo X
- Wersja
- 1.0 VVT-i S-CVT Play Automaat CAMERA/CARPLAY/ACC/S
- Rok produkcji
- 2022
- Przebieg
- 37 135 km
- Pojemność skokowa
- 998 cm³
- Moc
- 72 KM
- Rodzaj paliwa
- Benzyna
- Skrzynia biegów
- Automatyczna
- Napęd
- Na przednie koła
- Typ nadwozia
- Inne
- Kolor
- Czerwony
- Liczba drzwi
- 5
- Liczba miejsc
- 5
- Kraj pochodzenia
- Holandia
- Pierwsza rejestracja
- lipiec 2022
- Stan
- Używany
Wyposażenie
Wyposażenie
- Automatyczny start-stop
- Elektryczne lusterka
- Elektryczne lusterka boczne
- Skórzana kierownica
- Układ wspomagający ruszanie na wzniesieniu
- Radio
- Radio cyfrowe
- Zestaw głośnomówiący
- ABS
- Asystent świateł drogowych
- Automatyczne rozpoznawanie znaków drogowych
- Automatyczne światła
- Centralny zamek
- Diodowe światła
- Diodowe światła do jazdy dziennej
- ESP
- Immobilizer
- Nieoślepiające światła drogowe
- Ostrzeżenie o odległości
- Podusz. powietrz. boczne
- Podusz. powietrz. głowy
- Podusz. powietrz. pasażera
- Poduszka powietrzna
- Radiowe zdalne sterowanie centralnego zamka
- światła do jazdy dziennej
- System kontroli nagłej zmiany pasa
- System monitorowania ciśnienia w oponach
- System wspomagający hamowanie
- Tylna poduszka powietrzna
Opis sprzedającego
Nieuw binnen deze schitterende Toyota Aygo X 1.0 VVT-i S-CVT Play Automaat met 72 pk. Auto rijdt en schakelt als NIEUW, af-fabriek geleverd in deze prachtige mooie rode kleur en staat op 18'' Lichtmetalen velgen! Hij is afkomstig van de 1e eigenaar en 100% Toyota dealer onderhouden, complete historie inclusief 2 sleutels en boekjes aanwezig. - Snelle inruilprijs opvragen? Bel of whatsapp met David! Welkom bij Autocentrum Veenendaal! Contactpersoon: David Kesteloo Telefoon: 06-21941966 (WhatsApp ook mogelijk) Website: www.autocentrumveenendaal.nl Waarom kiezen voor Autocentrum Veenendaal? - 100+ 5-sterren google reviews - Inruil van uw huidige auto mogelijk - Snelle financiering, ook zonder jaarcijfers - Bezichtiging in de avonduren op afspraak - Persoonlijke aandacht en deskundig advies - Eerlijke en transparante service - All-in prijzen, zonder verrassingen achteraf - Scherp geprijsde kwaliteitsoccasions Bij Autocentrum Veenendaal bent u aan het juiste adres voor het kopen en ook verkopen van uw auto. Wij werken met een snel wisselende voorraad, waardoor er altijd een ruime keuze is aan scherp geprijsde occasions. Wij geloven in duidelijkheid, eerlijkheid en een prettige koopervaring. Daarom nemen wij graag de tijd om u te helpen bij het vinden van de auto die bij u past. U bent van harte welkom op: Kernreactorstraat 15-G 3903 LG Veenendaal Proefritten op afspraak Openingstijden: Maandag t/m zaterdag: 08:00 - 18:00 uur Zondag: Gesloten De koffie staat voor u klaar. Graag tot ziens bij Autocentrum Veenendaal! We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen. Meer informatie Technische informatie Bandenmaat: 175/60 R18 Acceleratie (0-100): 14,8 s Topsnelheid: 151 km/u Maten en gewichten Laadvermogen: 415 kg GVW: 1.360 kg Afmetingen (LxBxH): 370 x 174 x 153 cm Wielbasis: 243 cm Milieu en verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4) Energielabel: B Onderhoud, historie en staat Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden) Schade: schadevrij Aantal sleutels: 2 (2 handzenders) Financiële informatie BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling) Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal Aanvullende opties en accessoires Comfort & Interieur Achterbank in delen neerklapbaarAutotelefoonvoorbereiding met BluetoothBestuurdersstoel in hoogte verstelbaarDAB-ontvangerMultimedia-voorbereidingTelefoonintegratie premium Exterieur AchterruitverwarmingAchteruitrijcameraBuitenspiegels verwarmbaar Veiligheid Accident Avoidance SystemAchteropkomend verkeer waarschuwingAirbag(s) hoofd achterAirbag(s) hoofd voorRijstrooksensor met correctie
Pozostałe informacje
- Cena w walucie źródła
- € 16 950
- Kolor producenta
- Rood Metallic
- Kraj oferty
- Holandia
- Liczba cylindrów
- 3
- Masa własna
- 945 kg
- Rodzaj lakieru
- Metalik
- Tapicerka
- materiał
2 wyświetleńNr ogłoszenia 1130244
Może Cię zainteresować
Podobne auta

Toyota Aygo X
1.0 VVT-i MT Envy Toyota Aygo X 1.0 VVT-i MT envy
Vianen
72 038 zł
Faktura VAT
Toyota Aygo X
Toyota Aygo X 1.0 VVT-i Limited
Wałbrzych
68 900 zł
Toyota Aygo X
Toyota Aygo X 2022 gwarancja
Nikielkowo
68 500 zł
Toyota Aygo X
Toyota AYGO X 1.0 Automat wersja LIMITED
Marki
64 000 zł
Zobacz też
Popularne marki – osobowe