Volvo FMX
Volvo FMX 460 / 8x4 / wywrotka 2 stronna / hydroburta / bordmatic / HA
- Rocznik
- 2021
- Przebieg
- 99 000 km
- Pojemność
- 12.8 l
- Moc
- 460 KM
- Paliwo
- Diesel
Analiza TXO
- Przebieg na rok
- 20 tys. km
- średnio przez 5 lat
- Mediana podobnych
- 361 250 zł
- ta oferta: +18,8%
- Podobne oferty
- 13
- Volvo FMX 2019–2021 · do 500 tys. km
- Pierwsze wykrycie
- 23 września 2026
- 4 dni temu
- Zmiany ceny
- 0
- bez zmian
- Źródła
- 2
- Otomoto, Autoplac
- Ostatnia zmiana
- Kolejne ogłoszenie
- 27 września 2026
Volvo FMX 2021, 99 tys. km, diesel (Bodzentyn) kosztuje 429 000 zł — 18,8% więcej niż mediana 361 250 zł dla 13 ofert tego typu (Volvo FMX 2019–2021 · do 500 tys. km). Średnio 20 tys. km rocznie. TXO obserwuje ten pojazd od 4 dni (pierwsze wykrycie: 23 września 2026). Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia. Ta sama oferta jest na 2 portalach (Otomoto, Autoplac); najniższa cena to 429 000 zł (Otomoto).
Streszczenie TXO
Najważniejsze konkrety z opisu i lista informacji, których sprzedający nie podał — bez języka reklamy.
Zapytaj sprzedającego
Pokaż streszczenie TXO powyżej, a dopiszemy pytania o to, czego brakuje w ogłoszeniu.
Cena na tle rynku
18,8% powyżej podobnych ofert
Porównanie z 13 ofertami: Volvo FMX 2019–2021 · do 500 tys. km
- Ta oferta
- 429 000 zł
- Mediana podobnych
- 361 250 zł
- Połowa ofert
- 129,2–403,8 tys. zł
Finansowanie tego samochodu
Oferta partneraCena pojazdu: 429 000 zł
Sprawdź możliwości leasingu w wielu instytucjach finansowych.
Sprawdź leasingTXO nie udziela leasingu ani kredytów — możliwości i warunki przedstawia serwis partnera.
Ten pojazd jest na 2 portalach
Rozpoznaliśmy ten sam egzemplarz (przebieg, silnik, cena, sprzedawca, opis) — pokazujemy go jako jedną ofertę.
Historia ceny
Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (27 wrz 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.
Historia oferty
TXO obserwuje ten pojazd od 4 dni
teraz na 2 portalach
27 września 2026
Kolejne ogłoszenie
Pojawił się także na Autoplac
23 września 2026
Pierwsze wykrycie
Otomoto · IMPERIUM TRUCK MATYSEK
Dane techniczne
Opis sprzedającego
SPECYFIKACJA TECHNICZNA * Kolor Biały * Skrzynia biegów I-Shift * Moc silnika 460 KM * Pojemność silnika 12 777 CM3 * Norma spalin EURO 6 * Liczba osi 4 * Rodzaj napędu 8x4 * Rozstaw osi 1-2: 2 M 2-3: 2,35 M 3-4: 1,35 M * Zawieszenie przednie Resorowe * Zawieszenie tylne Pneumatyczne * Rozmiar opon 315/80 R22,5 * Wyposażenie zewnętrzne Osłona przeciwsłoneczna Halogeny Ledy * Liczba zbiorników paliwa 1 * Wyposażenie Klimatyzacja Webasto Blokada mostu Radio CD CB Radio Nawigacja Fleetboard Tempomat Aktywny tempomat - ACC Skórzane fotele Pneumatyczne fotele Podgrzewane fotele * DMC 32000 KG * Masa własna 15940 KG * Typ zabudowy Wywrotka dwustronna * Rodzaj zabudowy Stalowa * Wymiary Zabudowy DŁUGOŚĆ: 6 M WYSOKOŚĆ: 0,8 M SZEROKOŚĆ: 2,32 M * Wyposażenie Hydroburta Plandeka Hardox
Lokalizacja
Bodzentyn, świętokrzyskie1 wyświetleń Dodano 23 kwietnia 2026Nr ogłoszenia 325674
Może Cię zainteresować
Podobne auta

Volvo FMX
Wywrotka Volvo FMX 500 X-HIGH
Opatów
403 750 zł
Volvo FMX
Volvo FMX 410 * wywrotka 5,00 m + PM 18.5 TP + pilot + bordmatic / 6x4
Nowy Sącz
399 000 zł
Volvo FMX
Volvo FMX 450 6x4 HDS Hyva HB-210 KH-KIPPER 3-str Hydroburta
Kajetanów
489 000 zł
Faktura VAT
Zobacz też
Inne modele Volvo